Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik fajta kolbász a legjobb?

Melyik fajta kolbász a legjobb?

Figyelt kérdés
Én sose szerettem a kolbászt, de ma megkóstoltam egyet és az nagyon jó volt. És állítólag az valamilyen nagyon jó fajta volt. Milyen fajták vannak? Melyik kolbászt szeretitek a legjobban?

2019. nov. 20. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sült vagy száraz vastag ? Azt kedvelem amikben őrölt a kömény épp van benne kevés bors . De szárazban amik ledaraltak optimalis szalonnát tartalmaznak . Csabai Gyulai Serpenyős bevalt , langolt paraszt csak Tóalmásról .
2019. nov. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs, hogy "fajta kolbász", mégpedig azért, mert nagyon sok módon lehet rangsorolni a kolbászokat.



- Üzletben vetted, vagy háztáji lehetett ?

- Nagyon puha volt, vagy kemény ?

- Csípős volt vagy "csípetlen" ? :)

2019. nov. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hartai szárazkolbász, csípős.
2019. nov. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Házi kolbász vagy a hartaiaké.
2019. nov. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszokból levonhatod a végkövetkeztetést:

neked az a legjobb, ami neked, másoknak pedig ami nekik a legjobban ízlik.

"Az ízlés nem vitatéma" - mondá a jó öreg római.

2019. nov. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a szarazat es a sutnivalot szeretem :)
2019. nov. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mustafa33 ***** válasza:
Az amelyik 100% húsból van. Szója és egyébb növényi pótlékok nélkül, valamint mechanikusan szeparált (baromfi) hús pép nélkül. A jó kolbász a hűtőben nem "csorog". Vagyis nincs hozzáadva olaj sem (kevés ilyen van). Az ízesítés ízlés kérdése, nem a minőségé.
2019. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!