Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol ettétek eddig a legfinomab...

Hol ettétek eddig a legfinomabb hamburgereteket? (lehetőleg Magyarország és pontos címmel) Mi volt benne?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 21:45
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Én is a Wikingert komálom a Móriczon, a King Kong valami eszméletlen jó(nagy) :)
2010. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
100%

Isteni a hamburger tatán a fáklya utcában(FALÓ büfé).Én legjobban a sajtos-kukoricásat szeretem.


És isteni az amit én csinálok, egyedül a hamburger zsemlét veszem boltban, a húst én készítem házilag. 1/2 kg darált húsból (lehet sertés, pulyka, csirke) készítem, amibe szinte alig kell valami,őrölt fekete bors, só és egy picike majoranna. Ha egy kicsit lágy összegyúrás után én szoktam bele szórni egy kis zsemlemorzsát, annyit hogy lehessen kis golyócskákat formázni. Majd kilapítom őket tenyérrel, szép kerekre lisztbe beleforgatom és megsütöm. Sütőlapáttal kicsit megnyomkodom a forró olajban hogy ne puposra süljenek. És ízlés szerint készítem el a hamburgert. Husi, majonéz, pici kechup, kukorica, lilahagyma, paradicsom, zöldubi, salátalevél, füstölt sajt stb. Isteni finom :)

2010. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Partyqueen válasza:

Burger King @ Szeged, Jókai utca 1.

:D

2010. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"gyalaj"-nak adok igazat :)


Én is debreceni vagyok, és a klinika előtti villamosmegállónál a kis butikba adják a világ legjobb(gyorséttermi) hamburgerét.:) A McDonald's, Burger King, és minden hamburgeres ahol ettem eddig hambit, mint elbujhat mögötte . :)

Ha arra jársz nyomj be 1-et. ;)

2010. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Nekem eddig a BigMac mindent visz.:D Én is nagyon szeretem a hamburgereket..)
2011. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Egyetlenem26 válasza:
Tatán, a Buszpályaudvaron! Pufi zsemle, házi készítésű hús, friss zöldségek. A lehető legjobb választás, ha Komárom-Esztergom megyében kordul meg a gyomrotok. :)
2012. márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Adrienn83 válasza:
Sziasztok! Alapból úgy kezdeném nem szeretem a hambit, de voltunk Gyulán nyaralni és ott a főtéren a központba volt egy Hambi Bár mindent ott helyben készítenek a zsömlét is és amit ettünk a bacon-ös és magyaros volt Isteni finom. Ha ott járunk betérünk, ajánlani tudom csak. Ha menüben kéred akkor abba a hambi, sűltkrumpli és fél liter kóla jár és 1000 ft ba került. Hambi magába 600 ft volt és emberséges adagot adnak. Ha Gyulán jártok látogassatok el a központba a Hambi Bárba :)
2013. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!