Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Létezhetett fekete csomagolású...

Létezhetett fekete csomagolású Túró rudi?

Figyelt kérdés
Annyi információt kaptam, hogy talán a kilencvenes években. Maga a csomagolás nem fehér, azon piros pöttyök, hanem fekete, és talán azon pöttyök? Mindegy. A lényeg, hogy én nem emlékszem rá. Nincs esetleg valakinek jó minőségű fotója arról, ahogy a 90-es években Túró rudit eszik?

2020. júl. 1. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami rémlik, fekete csomagolás és talán arany vagy ezüst felirat rajta, nem pöttyök. De ez lehet, hogy nem a régi, hanem valamelyik az újabbakból. Már annyiféle van, hogy nem tudom követni :)
2020. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is emlékszem, hogy volt fekete csomagolású rudi régen a 90-es években. Egy-két éve próbáltam róla fotót keresni, de nem találtam sajnos.
2020. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Cserpes túrórudi? A mai napig létezik, fekete alapon arany felirat.
2020. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ahogy nézem a Cserpes csomagolásának a végei fehérek, ami régen volt az teljesen fekete volt úgy emlékszem.
2020. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!