Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik a legfinomabb mexikói...

Melyik a legfinomabb mexikói kaja?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Melyik a legfinomabb ? Mindenkinek más...szóval nem tudom,ha van rá lehetőséged próbáld ki mind ,majd kiderül neked melyik ízlik !

Nekem:

Mexikói chilis bab

Mexikói kukoricaleves

pár tortillás cuccos :D

2010. aug. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is a chilisbab a nyerő.
2010. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Burrito
2010. aug. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ!:) mexikói étterembe megyünk vacsorázni és azért kérdeztem mert mondom a legfinomabbat akarom választani!:) lehet nekem a burrito vagy a tortilla lesz a nyerő.
2010. aug. 8. 15:52
 5/10 anonim válasza:

tortillllaaaa

most ugy megkintam :)

2010. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Jót,igazit,csak Mexikóban ehetsz,ha közben ki nem irtanak.Amit itthon forgalmaznak,akár konzervben,az mind xar.Majd írd meg milyen volt? Ha ízlett,akkor jó.Még nem ettem,de inkább maradok a piáknál.Ha eredeti.P.Tibor
2010. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja igen elfelejtettem írni azután a vacsora után:) Végül burrito-t ettem de valami isteni volt! Desszertnek meg (ha jól írom) gyümölcsös espanada-t, na az is nagyon jó volt! előző: igen egyébként én is így voltam vele legelőször hogy igazán mexikóit finomat/jót csak kint mexikóban lehet enni, de kellemes meglepetés volt, mert ez tényleg finom volt!:) köszönöm minden válaszolónak a segítséget. üdv.
2010. aug. 14. 16:00
 8/10 anonim válasza:
Na örülök,hogy frankó volt a kaja,ami ízlik az az igazi,ha nem is pont olyan mint a kinti.Úgy sem tudsz különbséget tenni,mert nincs referenciád,hogy milyen az eredeti.Meg ha öt helyen eszed ugyanazt,az sem ugyan olyan,szakács függő,meg alapanyag.P.Tibor
2010. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
chillis bab, tortilla és uff... az összes vazz =D belebírnék fulladni....
2010. aug. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én texasban ettem sok mexikóit,nagyomn szeretem!

valamelyik nap itthon csináltam enchiladast,nem lett rossz,de nem is az igazi.

ami még nagyon jó az a quesadillas. nyammi :) ez lesz a következő

2010. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!