Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Tavaszi tekercs tippek?

Tavaszi tekercs tippek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék olyan igazi, kínais tavaszi tekercset enni. Mivel nincs nyitva semmi, így próbálkozok vele itthon. Viszont kb.fele-fele arányban szétpattan vagy tocsog az olajban. Erre van valami tippetek? Már próbáltam magamnak is riszlapot csinálni és vettem készen is, mindkét esetben ez volt az eredmény.
2021. ápr. 7. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, ami eddig a legjobban bevált, hogy a (kész, nem házi!) rizslapokat megtöltöm és utána sütöben sütöm meg. Frittelni soha nem sikerült eddig, mindig kinyílik, illetve megszíjva magát olajjal, pedig rengeteg félén próbáltam.
2021. ápr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Még egy: a tepsire úgy tedd, hogy a tekerés vége alul legyen
2021. ápr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Hogyhogy nincs nyitva semmi??? Most vannak igazán nyitva ezek az elviteles kínai-vietnámi-thai-stb. kajáldák!
2021. ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as: ahol én lakom, be van zárva jelenleg.
2021. ápr. 7. 10:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább kísérletezni lehet, talán videós instrukció segíthet neked, mert tudni kell, mi az a mennyiség, ami belefér, és hogy milyen szorosra kell tekerni.

Ne tegyél bele túl sokat, és szorosan tekerd, de ne szakadjon el. Ha elszakadt ki fog jönni a töltelék. Forró, bő olajban süsd ki. Ha ég, akkor vedd lejjebb, de nem lehet túl alacsony láng, mert akkor megszívja magát.

2021. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!