Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A Mülleben lehet kapni Hitschl...

A Mülleben lehet kapni Hitschlert?

Figyelt kérdés
A COVID előtt kemény 2 hónapot voltam kint németben (kiköltözés volt a terv, és a Covid után ezt meg is teszem). Jelenleg egy kis községben élek Magyarországon, és a nagyváros messze van. A Német édességeket sokszor megkívánom, és tudom hogy a Müllerben nagyon sok német édesség van, de én most kifejezetten a Hitschler-t kívántam meg, emlékszem hogy hetente 1 csomag mindig elfogyott. Mint írtam messze van Nagyváros ahol fellelhető Müller, a honlapjukon meg persze nincsenek fent hogy milyen termékeik vannak.

2021. máj. 4. 10:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Itt egy kép róla: [link]
2021. máj. 4. 10:14
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Régebben tuti lehetett kapni, mert én rendszeresen vettem a színes "cipőfűzőt", dekorációs célokra, kis sütikhez:


[link]


Mostanában ugyan nem vettem, de érdemes megnézni, mert lehet hogy most is van.

2021. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm
2021. máj. 4. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ismerős a csomagolás, bár szoktam járni a Müller édességes részlegén. De attól még lehet, hogy van ilyen, tényleg érdemes megnézni... Ha ilyet nem, akkor más finom német édesseget biztos találsz majd.
2021. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen van. Én tegnap vettem ilyen édességet, többfélét is.


Ezeket vettem most kipróbálásra:


[link]


[link]


[link]

2021. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!