Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Budapesten van valamilyen...

Budapesten van valamilyen koreai GYORSÉTTEREM, BÜFÉ, ami viszonylag olcsó?

Figyelt kérdés

(pl mint egy kínai gyorsétterem, amit szinte minden sarkon találni lehet).

Nem drága, puccos, beülős éttermekre gondolok.

Köszönöm a válaszokat!



#étterem #Korea #gyorsétterem #Dél-Korea #koreaigyorsétterem #kínaigyorsétterem
2021. máj. 20. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
2021. máj. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Kérdés hogy mi számít neked koreainak. Csak mert a sarki kínai büfé sem lesz számomra kínai, azért mert rizst meg csirkét árulnak benne. Ezeket itthon is el tudom készíteni, nem kell hogy kétes eredetű húsokból bizonytalan tisztaságú konyhában bevándorolt kínaiak csinálják meg nekem tripla áron.

Na de ha valami TÉNYLEG koreai, tehát hozzák a saját cuccukat, fűszerek, mindent akkor persze.. .eddig egy olyan helyen voltam ahol MINDEN koreai , onnan jöttek, hozták a cuccukat, és a valódi otthoni kaját csinálják. mint mondjuk ha te ausztráliában árulnád a házi rakott krumplit, gulyást, tejlevest stb

2021. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!