Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Teve tej hol kapható Magyarors...

Teve tej hol kapható Magyarországon? Tényleg fogyaszthatják cukorbetegek meg laktóz érzékenyek?

Figyelt kérdés

Tudja valaki, hogy kapható itthon? Ha igen, akkor csak Budapesten? Máshol, Miskolc, Debrecen, Szeged, Nyíregyháza? Ha csak BP akkor szállítanak is?


Első sorban azok válaszát várnám, akik már vettek, mert nekik már van benne tapasztalatuk.


Köszönöm szépen! :)


Az "írd be a Gugliba" gusztustalan kommentek kerüljenek, mert már megtettem. THX


(Ha nem jó a kategória bocsánat, majd az adminok áthelyezik.)



2021. máj. 31. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod, hogy nagyjából 9-10ezerFt/liter lenne, ha kapnál?


"Egy nagy hátránya van: nagyon drága. Az USA-ban akár 30x drágább lehet az ára, mint a normál tehéntejnek, még itt a természetes "lelőhelyén" is, 3-4x drágább, mint a tehéntej.

Ennek főként az az oka, hogy a kereslet ugrásszerűen megnőtt és a rendelkezésre álló állomány nem tudta a lépést tartani. A másik szintén nagyon jelentős ok az, hogy amíg egy tehén napi 50 liter tejet tud leadni átlagosan, addig egy teve csak napi 6-7 litert."

[link]


De itt próbálkozhatsz:

[link]

Kapcsolatfelvétel: Trade Group Europe Kft.

Kapcsolattartó: Dr. Hussini Fádi Ádám területi képviselő,

T.: 06-30-531-0038;

e-mail: info@tradegroupeurope.hu

2021. máj. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hűha, gondoltam, hogy nem olcsó mulatság, de ennyire?!


Köszönöm szépen a választ! :)


Nem nekem kell, ismerősömnek én csak a kérdést tettem fel :D

2021. jún. 1. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!