Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik a kedvenc pékségetek?

Melyik a kedvenc pékségetek?

Figyelt kérdés

Jöhetnek ajánlások az egész ország területéről!

Én speciel pesten nagyon szeretem a vadkovászos pékséget, olyan finom, szaftos a fahajas és kakaós csigájuk, hogy csak na! :)



2021. dec. 6. 08:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sikipékség, ismered?
2021. dec. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Pipacs pékség

A'Table

Jaques Liszt

Artizán

Pékműhely


De van még pár... :)

2021. dec. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Csiga és Emmarozs

(Szeged)

2021. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Emmarozs-t láttam már a mérey utcában, onnan indul az oszkár, de eddig zárva volt mikor ott voltam. finom amúgy?
2021. dec. 6. 10:57
 5/12 A kérdező kommentje:
1-es 2-es település esetleg, hogy hol találhatóak ezek a pékségek!
2021. dec. 6. 10:58
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5: az általam felsoroltak mind Bp-en vannak. (#2 voltam)
2021. dec. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Beretka
2021. dec. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Sikipékség Ózdon volt, mikor még gyerek voltam, általános iskolás:)))

Hú, milyen finom termékeket lehetett ott kapni...bajas pogácsa, pudingos roló (vaníliás, csokis), rácsos pudingos levél...rég jártam Ózdom, kíváncsi lennék, az Újváros téren vagy valahol van-e még Siki pékség.

2021. dec. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

3-as vagyok

Igen, nagyon finom. Nekem az eddig kóstoltak közül a Palmier és a Csokoládés tonkababos cruffin a kedvencem

2021. dec. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a kézműves pékségeket, de a városban ahol élek, sajnos egy sincs, itt csak hálózatok, franchise-ok üzletei vannak.

Kompromisszumosan ezek közül a Félegyházi jobb híján, de Budapesten valószínűleg nem járnék oda, hisz számtalan jobbnál-jobb opció áll rendelkezésre, jó múltkor a Chez Matilde-ban vettem nagyon finom croissant-t és quiche-t és még az ősz elején a Három tarka macska nevű helyen ettem isteni szendvicset, ami saját készítésű kovászos bucifélében volt, akkor láttam mennyi isteni pékáru van ott is.

nem lennék rest utánajárni és kisérletezni, ha volna rá lehetőség, de a hétköznapokban itt ez jutott, ha meg útra kelek, feltérképezem az adott helyet, legyen az bárhol is.

2021. dec. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!