Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Horvátországból mindig hozunk...

Horvátországból mindig hozunk haza Dida Boza fügelekvárt, arónia (fekete berkenye) lekvárt és ajvárt. A korona vírus miatt most nem tudtunk menni. Itthon hol kaphatóak Dida Boža termékek?

Figyelt kérdés

#ajvár #Dida Boža #Dida Boza #fügelekvár #dalmát bio termékek #bio lekvárok
2022. jan. 26. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg nem találtad meg a weboldalukat??????


[link]

2022. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
amugy ajvart manapsag mar kb barhol lehet venni
2022. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
8%
Vannak jó ételek! Jó hely amúgy.Keresztény vallás miatt néha odaadóbak az emberek. De ugyanolyan hely mint a többi változatosabbá. Mondjuk ész terén nagyon ott vannak némelyikük.
2022. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A 3/3-at sajnos nem értettem, de biztos fontos volt leírnia a válaszírónak.


Azért nem találtam meg elsőre a weboldalukat, mert nekem csak a 3. oldalon hozta a Google és addig nem tekertem el. A horvát oldalt hozta be először és ezért merészeltem feltenni ezt az oktondi kérdést. De köszönöm, hogy nem választ, hanem lehurrogást kaptam! Tanultam belőle!


Igen, ajvárt több helyen is lehet kapni, de NEM Dida Boza ajvárt. Én konkrétan ettől a márkától keresem az ajvárt, mert ez ízlett idáig a legjobban és az összetevői, zöldségtartalma stb. számomra a legmegfelelőbb. (Széket is sok helyen lehet kapni, de IKEA széket csak az IKEA-ban.)

2022. jan. 26. 16:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!