Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Amikor ételt készítetek,...

Amikor ételt készítetek, akkor a hagyományos magyaros ételeket részesítitek inkább előnyben?

Figyelt kérdés
Pl. jobban szerettek gulyást, pörköltet, paprikás krumplit, disznótorost, lángost, töki pompost stb. enni, vagy csinálni, mint nem tipikusan magyaros kaját?
2022. jún. 6. 16:03
A kérdező szavazást indított:
Igen, szívesebben eszel magyaros ételeket
Nem kifejezetten fő szempont ez, mást is ugyanúgy megeszel
Nem szereted a magyaros ételeket
34 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Olyan nemzetiségű ételt eszem amilyet éppen megkívánok.
2022. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Magyarosan főzök, de más is. Csak az egészségesnek mondott ételeket kerülöm. ( Korpa, magok, szója és társai)
2022. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
A legtöbb ételről amit eszem, fogalmam sincs, hogy milyen nemzeziség
2022. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
93%
A legtöbb magyaros kaját nem szeretem és nem is tudom enni, mert túl zsírosak. Van amit szeretek pl. töltött káposzta, lángos de ezeket emiatt ritkán eszem. Leggyakrabban ázsiai és olaszos jellegű kajákat csinálok, főleg hogy azok hamar kész is vannak.
2022. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy opciót nem adtál meg a szavazásnál:

Nem kifejezetten ragaszkodom a magyaros ételekhez, legtöbbször más van, de néha ezek is sorra kerülnek.

2022. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Főzni főleg magyarosan, mivel azt szoktam meg, azt tanultam el, de szívesen eszek mindenféle konyhából.
2022. júl. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!