Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Bolognai spagettit szecskázni?

Bolognai spagettit szecskázni?

Figyelt kérdés

Nem olyan ez egy kicsit, mint bicskával vattacukrot enni, vagy kanállal pörkölt-nokedli kombót?


Német kollégákkal szívesen megyünk enni amikor spagetti van, de mind szinte így a késsel meg a villával szecskázza. Nekem fura csak?



2022. jún. 19. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Én is felaprítom, de még a fazékban. Ezzel a napközis időket idézem meg, mert ott sem sikerült egyben tartaniuk a spagettit.
2022. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem a hagyományos fogyasztási mód, de még mindig jobb, mint amikor beszopkodják a hosszú spagettiszálakat, leejtik a tésztát a villáról, összekenik magukag meg a környéket is.

Nem mindenki tanulta meg a feltekerös módszert, söt, aki így eszi elvileg, azok többsége is elég malac módon teszi.

Mellesleg Németországban élek jó sok éve, de itt még nem találkoztam olyannal, aki összevágná a spagettit, mindenki a feltekerös módszerrel eszi. Lehet, hogy te fogtál ki pár embert, aki nem így szokta.

2022. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 én is tizenéve németországban vagyok. Persze a többséggel currywurstot ettünk, az utóbbi 4 évben vagyok olyan helyen, ahol az adott csapatban kedvenc a bolognai. Na ők szecskáznak.
2022. jún. 19. 18:35
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Volt egy párom, akivel majdnem szétmentünk emiatt. Én tudom kanállal tekerni, meg hosszúra hagyva szeretem, nem véltelen találták ki úgy. Ő meg meg se kérdezte, állandóan törte háromba a szerencsétlen spagettit. :D Nálam ez szakítóok, meg a fikára főtt tészta is, meg háklis vagyok még pár dologra. Jelentem, azóta is szingli vagyok, de legalább isteni pasztákat fogyasztok magammal :D
2022. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4#😂
2022. jún. 19. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem feldarabolva, ha meg már eleve úgy van megfőzve, el is megy a kedvem tőle.
2022. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Inkább egye úgy, mint amikor beszívja, meg ezer felé fröcsköli a szószt, mert nem akarja megtanulni a feltekerős módszert.
2022. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Amíg elém nem tesznek ilyet, addig nincs baj. Ha meg mégis, jobb ha távolról dobja elém a tányért, akkor lesz pár másodperc előnye a meneküléshez.


Ettől már csak az rosszabb, ha szó szerint értelmezik a pasztát, és rommá főzik a tésztát. Akkor már futni sem kell, mert utána dobom az asztalt.

2022. jún. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!