Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A rohasztott halat, tojásban...

A rohasztott halat, tojásban sült embriót és hasonló elborultságokat miért nem tiltották még be?

Figyelt kérdés
Amikor ezeket az ételeket feltalálták, akkor túlélési helyzetben voltak az emberek és kényszer szülte az alkalmat, de manapság már úgy árulják, mint helyi specialitást és amúgy még az ott lakók is undorodnak tőle, nemhogy meg is egyék. A turisták többségében gyomorforgató érzést vált ki már a látvány is, sokan el is hányják magukat. Nem gondoltak még arra, hogy talán be kéne tiltani ezeknek az árusítását hasonlóan pl. a kínaiaknál a kutyahúshoz, vagy lóhúshoz (pedig azok sokkal kisebb ellenérzést váltanak ki, mégis be lettek tiltva)?

2022. jún. 22. 16:50
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
90%

60: nincs konszenzus semmiben!!!


Ne akarj tiltogatni SEMMIT!

aki akar, hadd egye a kacsaembriót. Mi közöd hozzá...???

2022. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
82%

"Először is nem vagyok az "aranyod", de engedd meg, hogy válaszoljak. Azért a surströmmingen lovagolunk hatodik oldal óta, mert erről alakult ki vita. A kacsaembriót érdekes módon senki nem kifogásolta a kiírásból, így feltételezem, hogy azügyben konszenzus van, ezért nem merült fel."


Drága gyermekem, úgy tűnik hogy valamiért te nagyon görcsölsz. Túl sok benned a felhalmozódott feszültség és az agresszió. Ezért is életed egyik nagy keresztje az, hogy "miért esznek az emberek büdös halat vagy egyéb bizarr ételt". Én javasolnám neked, hogy lazítsál inkább egy kicsit. Próbálj meg meditálni, próbáld meg levezetni a sok felesleges stresszt (persze ne itt a gyakorikérdéseken, hanem inkább találj valami hobbit).


Hidd el, hogy abszolúte jó szándékból tanácsolom ezt, és nem holmi gunyorból.


Mennyire sz@r lehet már valakinek, aki ilyen triviális dolgok miatt kattog és idegeskedik, sőt, szinte habzó szájjal követel és akar betiltani minden számára elfogadhatatlant.


Drága "aranyom", nagyon rossz úton jársz. Így előbb vagy utóbb biztosan agyvérzést kapsz.


Ezért javasoltam hogy vegyél inkább egy nagy levegőt, és próbálj inkább a pozitív dolgok irányába fókuszálni.


De amúgy ez rajtad áll, ha akarsz, nyugodtan mérgelődj és idegeskedj továbbra is - ha neked ez jólesik. Én mindenesetre addig is hátradőlök és élvezem az életet. 😎

2022. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!