Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik konyha ételeit szeretit...

Melyik konyha ételeit szeretitek a legjobban?

Figyelt kérdés
A magyar nincs közte, mert azt nyilván mindenki szereti :D

2022. júl. 15. 19:18
A kérdező szavazást indított:
Olasz
Mexikói
Indiai
Kínai
Török / Arab
Amerikai
Thai / Vietnami
Egyéb (írd le)
29 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

1. A magyar konyhát NEM szereti mindenki, söt elég sokan vannak, akik nem igazán kedvelik, én is csak ritkán fogyasztom.

2. Nekem mostanában az indiai és japán konyha a favorit, de a kinai (nem a büfében kapható kínai, hanem eredeti), olasz, spanyol, bolgár, francia, görög is sokszor készül nálam a konyhában.

2022. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gagexbabexx ***** válasza:
100%
Olasz, a tészták miatt 😍
2022. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
A magyar konyhát is inkább a sok zsír használata miatt nézik le, ami talán a szocializmusból maradt ránk.
2022. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
3-as: a magyar konyha hagyományosan rengeteg zsírt használt már jóval a szocializmus elött is!
2022. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
4. Valamennyi nyilván szükséges, de szerintem korántsem igaz hogy minden normálisan elkésztett ételünk tocsog zsírban.
2022. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nyilván nem szereti mindenki a magyart.
2022. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 qborka ***** válasza:
Az összeset. Illetve mivel a tejtermékeket kerülöm, sajt és tejföl utánzatot bármilyen húsra minden szégyenérzet nélkül ráteszem.
2022. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!