Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Ki utálja nagyon Gulyás...

Ki utálja nagyon Gulyás levest? Szerintem azzal nem lehet jó lakni!

Figyelt kérdés
2022. szept. 15. 12:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Én sokáig nem szerettem.

De mióta én főzön megeszem

2022. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

Mennyit eszel belőle, kérdező???


Ha az éttermi 2-3 dl, nyilván nem laksz jól vele - de utána úgyis jön második fogás.


Ha meg otthon főzöd, akkor oylan sűrűre csinálod, és annyit eszel belőle, hogy simán jól tudsz lakni vele.

2022. szept. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Minden lehet jól és gyengén elkészíteni.
2022. szept. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

Erős ellentmondás van abban hogy azért utáljon valaki bármilyen ételt, mert azzal nem lehet jóllakni.

Persze, ez is igaz lehet, az utált ételt az ember nem eszi meg, és úgy nem is lakik jól, ha nem eszik mást sem.

A leveseknek nem az a funkciója az étkezésben, hogy egy tányér levestől jóllakottan lehet menni melózni, félnapos nehéz fizikai munkához adjon energiát.

2022. szept. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%

A brownieval se lehet jóllakni de fogadjunk szereted

Én szeretem a gulyást

2022. szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%
Ha eszik hozzá az ember jó kis házias kenyeret, akkor nagyon is jól lehet vele lakni. (Plusz még ha utána van desszert is, akkor pláne.)
2022. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Imádom,csak most nem ehetem,mivel epével műtöttek és ez nem könnyű kaja.
2022. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok én is a többi levessel is. Akármennyire laktató, nekem kell utána másik fogás. Akár egy túrós bukta, vagy egy mákos guba, grízes tészta, tejberizs/gríz, mindegy mi, de valami még legyen utána.
2022. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, mire gondolsz... A bolti zacskós valóban nem egy tápláló valami... De ami rendes alapanyagból, otthon készül, azzal jól lehet lakni. Nálunk egytálételként működik, tartalmas, nem csak lé két kocka hússal.
2022. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Már hogy a fenébe lehetne vele jóllakni, nagyon laktató. Egyél meg egy normális tányérral és kenyérrel.
2022. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!