Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mate teát ismered? Szereted,...

Mate teát ismered? Szereted, iszod?

Figyelt kérdés

Sportolók alkalmazzák legfőképp külföldön, egy alap változatot vettem, aminek nincs ízesítve, nagyon sűrű szűrőn keresztül forrázom le, pár percig ázik, nem ruháztam be az elkészítés kellékeihez, mert ugyanúgy készítem el.

Ha álmosodok, fáradt vagyok csinálom a teát, kávét napokig nem is iszok, csak ha eszembe jut az íze és megkívánom, mivel semmit nem élénkít rajtam.


2023. szept. 18. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Alacsony vérnyomás fokozatos felvitelére iszom. De föld íze van, szóval nem egy ékvezet. Tejjel, édesítővel elmegy
2023. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerem, szeretem, iszom. French press kancsóban készítem, van, amikor kétszer is felöntöm.
2023. nov. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!