Melyik külföldi országban etted a legjobb nemzeti ételt, és mit?




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Görögsali igazi kinti friss, zamatos alapanyagokból. Nem is hasonlítható az itthonihoz. Az se baj, ha van hozzá igényesen elkészített kalamári vagy rántott kagyló.
Nagy kedvenc még a birjani rajta szósszal. Igaz ezt még csak itthon és Spanyolországban kóstoltam pár helyen, de indiaiak készítették mindenhol. Az egyik helyen a rizs nem sárga volt, hanem halvány zöld és pirosas színű. Nagyon jól nézett ki. Aki szereti a paellát, javaslom, hogy kóstolja meg ezt a rizses ételt is.




válasza:Jordániában a föld alatt sütött Zarb vagy Mandi füstös aromájú grillhús rizses körettel, a tetején mazsolával, pirított mandulával meghintve. Ha jártok arab országban ne hagyjátok ki, de talán már Mo-on is csinálnak azóta, nem tudom. Joggurttal, csípős-fokhagymás paradicsomos szósszal tálalják.
A shawarma táljuk is finom, majonézzel. :P




válasza:



válasza:További kérdések:
Olaszoknál ugyanez a paradicsommal: hány év mire majd'mindenbe és mindenre paradicsom került náluk ami tésztás?
A tibetieknél, a bhutániaknál, a nepáliaknál, a mongoloknál, a tatároknál, a szibériai nomádoknál, meg Belső-Ázsiában kb. alapital a sós, vajas, tejes tea. Ez egy kellemesen sós, az általunk megszokott cukros, meg mézes teák helyett inkább egy leves és ital/tea közötti...
Hogyan hozzam be a családba, ha a rántott hús az atyaúristen?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




