Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Dobozos tasakos levesek...

Dobozos tasakos levesek mennyire egészséges?

Figyelt kérdés
jan. 27. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Semennyire.
jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kitana. ***** válasza:
100%
Semennyire, de semmi bajod nem lesz tőle, ha néha-néha eszel egy ilyet.
jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Annyira nem lehet egészségtelen, évek óta azokat eszem, mert levest magamra nem főzök. Főleg a Knorr termékeit veszem, egész korrektek. Persze tudom, itt mindenki főz és csakis bio alapanyagokból.
jan. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
fú ne tudd meg
jan. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

3-as: attól, hogy évek óta eszed és MÉG nincs bajod, egyáltalán nem azt jelenti, hogy ettöl egészséges!

Rengeteg ember dohányzik naponta, iszik (sokat) naponta, elhízik, és MÉG nem betegedettbele.

Idövel fog, csak akkor nem lehet már visszacsinálni, addigra tönkremegy a szervezete.

Mellesleg egy levest "nyers, friss alapanyagokból, otthon" kb 20 perc alatt meg lehet fözni - sok éves tapasztalat.

jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szolovjov ***** válasza:
100%

Inkább nem akarom tudni :)

Helyette azt csinálom, hogy ritkán fogyasztok ilyet.

jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
#5: Eléggé "terhelt" életem van, teljesen biztos vagyok benne, hogy ha valami komoly bajom lesz hát az nem a zacsekos levestől lesz :-/ Egyébként próbálkoztam gyorsan elkészíthető levesekkel, de valahogy nem jöttek be. A többiből meg elég szaporátlan egy főre főzni, sok a macera azért a két tányérért.
jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
#7 a kérdés nem az volt, h neked mi a kényelmes és milyen életet élsz, hanem hogy effektíve a dobozos tasakos leves mennyire egészséges? Sajnáljuk, h a te életed terhelt, elhiteteted a mai világban másnak sem könnyű, mi is eszünk zacskós levest, de ettől még az ilyen kaják nagyon egészségtelenek.
jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semennyire nem egészséges de ha naponta egyet megeszel nem lesz semmi bajod tőle.
jan. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!