Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Dél Amerikában melyik fajta...

Dél Amerikában melyik fajta tengerimalacot eszik?

Figyelt kérdés
Van külön valamilyen kövér fajta amit esznek vagy azokat is elfogyasztják amik nálunk a díszállatok?
febr. 8. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Én úgy hallottam, hogy csak a Capybara-t szokták vagy ették egy időben meg. Meg olyat is olvastam, hogy náluk ez az állat "halnak" számított így bármikor lehetett enni. Ennek valami vallási vonatkoztatása volt. De ez lehet csak ilyen hoax volt.
febr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
12%
miii:O
febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanazt amit mi kedvtelésből tartunk.
febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

A tengerimalac ott öshonos állat, mint MO-on az ürge vagy nyúl. Azt eszik, amit sikerül megfogniuk, nem foglalkoznak azzal, hogy MO-on díszállatként tartod vagy sem.

1-es: a kapibara NEM tengerimalac!

febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
olyan tényleg volt itthon is régen hogy a böjti napokon hódot ettek mert az is "halnak" számít, lehet ott a tengerimalacra volt igaz
febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
de egyébként szerintem sincs külön erre tartott fajta
febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Jah, régen volt ilyen egyházi szabály, hogy böjt idején nem volt szabad húst enni, csak halat. Aztán az élelmesebbek halnak nyilvánították a kapibarát, vidrát, hódot is mivel vízben él, és megették...
márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!