Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol tudom eladni a Kínai...

Hol tudom eladni a Kínai minőségi teáimat?

Figyelt kérdés
Rengeteg Kínából hozott eredeti jó minőségű teám van. Ennyit egy élet alatt nem tudnék meginni bármennyire is szeretem. Hol tudnám ezeket eladni? Jófogás és marketplace nem megoldás. Ilyen magyar csoportot nem találtam facen. Írtam kimondottan ilyen teákra szakosodott teázóknak is, de válasz sem érkezett.

ápr. 14. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább sehol, senki nem vesz egy ismeretlen valakitöl "állítólag eredeti" teákat.

Elöször minek hoztál annyit, amit nem bírsz elfogasztani?

Másodszor ajándékozd el a fölösleget, az még jarható út lenne.

ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nehéz lesz eladni mivel származása is bizonytalan.
ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszadó: nyilván nem azt akarom eladni amiből fogyasztottam hanem az újat :)


Második válaszadó: Évente többször járok kint és az üzleti partnerek gyakran adnak ilyet ajándékba. Ha napi 8 teát iszom sem tudok meginni ekkora mennyiséget. Már az összes ismerősömnek van teája úgy ahogy selyem kendője is. De ennyit nem tudunk elfogyasztani.

ápr. 14. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy kereslet se nagyon van ilyesmire, ahol meg esetleg lenne, ott meg azért jóval nagyobb tételelben rendelgetnek, mint amennyit feltehetően te tudnál ajánlani. Szóval tényleg max jófogás, vatera és hasonlók, és ott is egy jó adag szerencse kellhet hozzá.
ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

" Írtam kimondottan ilyen teákra szakosodott teázóknak is, de válasz sem érkezett."

Ismeretlen eredetű, papírokkal nem rendelkező árut nem is fog egyetlen vállalkozás sem megvenni.

ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Add a szomszedoknak AJANDEKba.
ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha cégeknek ajánlod akkor mennyi van neked? Raklap számra?

Gondolom nincs róla papír azért nem válaszolnak, meg kis mennyiséggel gondolom nem foglalkoznak...

Magán személynek lehet csak eladni.

ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 nekik se nagyon ezek szerint...
ápr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!