Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Miért esznek az angolok,...

Miért esznek az angolok, amerikaiak a szendvics mellé chipset?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Mert így szeretik :)

Amúgy amit ők chips-nek hívnak, az nem minden esetben a burgonyaszirom, a sült krumplit hívják angolul chips-nek, a burgonyaszirom náluk crisps. Viszont én is láttam már, hogy burgonyaszirmot esznek a szendvicshez az amerikaiak, hát náluk ez így szokás, mint ahogy sok magyar akkor is eszik kenyeret a húshoz, ha van hozzá köret.

2009. jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Azert mert rettenetes egeszsegtelenul taplalkoznak. Szinte csak kesz kajakat vesznek esetleg felkeszeket. Ezek a kajak ideig oraig laktatnak csak, de aztan megint ehes lesz az ember toluk, es tocsognak az olajtol.

Ja, elfelejtetted hogy melle meg persze l szamra isszak a colat es tarsait.

Angliaban elek, tenyleg borzalom az eveszetuk.

2009. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
50%

Én is így szoktam. :)

Egyik kezemben a szendvics, a másikban a chip ^^

2009. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
53%
chips*
2009. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Az Angliában élő válaszolónak: az angolok is esznek házikaját, én is éltem ott. A tradicionális angol ételek semmivel sem egészségtelenebbek mint a hagyományos magyar kaják. Zsíros ez is az is. Gyorsétkezés pedig is nagyon megy, nem csak ott. Felesleges őket azért ilyen nagyon leszólni, amikor itt se esznek egészségesebben az emberek. És ez persze mindenhol a többségre vonatkozik.
2009. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!