Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A Frei Tamás-féle kávék...

A Frei Tamás-féle kávék tényleg olyan jók?

Figyelt kérdés

most láttam egy üzletben rendkívül sokféle,(csábító csomagolású)Frei nevével fémjelzett kávékülönlegessegeket.

nyilatkozni is őt láttam és elég meggyőzőnek tűnt(minőségi alapanyagokról beszélt,nagyfokú hozzáértés..)Kiváncsi vagyok próbálta-e már valaki valamelyik terméket és mit gondol róla..ja és:Frei Kávéházban járt már valaki?


2009. jan. 19. 07:50
 1/7 A kérdező kommentje:
jav.#láttam őt#
2009. jan. 19. 07:51
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igazából mindenki kiváló minőségű alapanyagokról és hozzáértésről beszél, mégis lehet kapni szar kávékat. Ha tényleg vmi különlegesre vágysz, látogass el egy olyan kávézóba, ahol lehet kapni kimérve kávészemeket, amit aztán otthon megőrölhetsz. Frei kávék szerintem semmiben nem különböznek bármelyik másik kávétól, de ha igazán finomat szeretnél inni, próbáld ki a Davidoffot, de az istenért se az instantot, hanem a főzőset!
2009. jan. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

állítólag kevésbé minőségi a kávé az őrléstől, mert elmegy a zamata...de mivel az a kávé egyáltalán nem egyezik azzal, amit azokban az országokban isznak ahonnan származnak,gondoltam az eredeti hátha jobb/más lehet...igaz az európaiak nem ezekhez szoktak,de ki tudja lehet h.mi csináljuk rosszul,hajlamosak vagyunk túlbonyolítani a dolgokat..


azért köszi a választ..

2009. jan. 19. 10:29
 4/7 anonim válasza:
100%
Én ajándékba kaptam egy zacskóval (most meg nem mondom milyen félét pontosan), és isteni finom, zamatos, karakteres ízű volt, még meg is jegyeztem, hogy ez a Frei Tamás csak tudhat valamit. Pedig alapból nem vagyok valami nagy Frei rajongó.
2009. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi,lehet.h.én is elcsábulok...:-)
2009. jan. 19. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:

nem rosszak, de nem voltam elájulva tőlük.


az egyik előttem szólóval nem értek egyet, a davidoff kávé középkategóriás vacak, bőven túlárazva.

2009. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A narancsos egèsz jó. Azt szoktam inni bekeverve.
2022. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!