Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szeretitek a MAGYAR ÉTELEKET?

Mate027 kérdése:

Szeretitek a MAGYAR ÉTELEKET?

Figyelt kérdés
unatkozok :/
2011. ápr. 18. 21:02
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
100%
hohóó de még mennyire. angliában lakok és nagyon nagy a kulonbség az ízek kozott. a magyar kaja a legjobb, úgy kell mindig kihozni nekunk :D
2011. ápr. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
27%
de képzeld van olyan aki nem azt szereti amit te..Húúúha milyen meglepő dolog
2011. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

nővérem is kint él......

nem az a lényeg h az mindneki azt szeresse amit én,nem is mondtam ezt ahány ember annyi izlés ,de a Magyar ételt h nem lehet szeretni baszod........

2011. ápr. 24. 10:06
 24/30 anonim válasza:
úgy hogy lehet hogy nem magyar aki írta a választ nem gondolod? lehet hogy egy nigger vagy jackie chan mé szeresse a magyar kaját baszod...????????
2011. máj. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
egyé má pálcikával mindenféle gusztustalanságot magyar létedre te paraszt!:D
2011. máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
A magyar kaját a magyarok biztosan szeretik.Hisz ezen nőttünk fel.De más országokba is van olyan étel ami nagyon finom.
2011. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nem csak a magyarok szeretik a magyar eteleket. Vilaghiru a konyhank, es ezt tapasztalaptbol mondom. Nagyon sok kulfoldi el-hal a magyar etelekert. Azert persze vannak finom etelek mas nemzeti konyhakban is, lasd olasz, gorog, stb... de en buszke vagyok ra, hogy barhova megyek a vilagon biztos talalkozom olyannal aki ha megtudja, hogy magyar vagyok azonnal elkezd aradozni a magyar etelekrol (foleg gulyas meg porkolt meg kurtos kalacs). Ez mellett megdobbenve tapasztaltam, hogy mai napig Puskas ocsi az egyik legismertebb magyar, es ennek is nagyon orultem.

Aztan vannak olyan emberek (inkabb nepcsoportok) akik a Nokia telefonnal azonositanak es egybol felcsillan a szemuk, hogy "Hungarian Nokia phone is good!" :)

2011. máj. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
:D:D:Dd utolsó nah az nagyon jó ht igen MAGYAROK :D amúgy te hol élsz?
2011. máj. 16. 20:38
 29/30 anonim ***** válasza:

Kerdezo:

Elvileg Magyarorszagon elek, de most a Kozel-Keleten dolgozom es nagyon keveset vagyok otthon.

2011. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Pfeejj... Nem szeretem. Túl nehéz, zsíros, és túl sok a hús :S
2012. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!