Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Afrikában tényleg éheznek?

Afrikában tényleg éheznek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindenhol. De sok helyen igen.
2011. máj. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 eNerdzsy ***** válasza:
91%
Igen. De nem kell olyan messze menni mert Magyarországon is sokan éheznek.
2011. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Eddig mindig azt hittem, hogy igen. De, most hogy gondolkodom rajta, kerdezem, hogy igaz e. A mostani egeszseges taplalkozas menue szerint, jobb a friss, eredeti, mindenelkuli tartosito stb, nelkul. Ilyen meg olyan gyokerek, magok, gyogynovenyeket ajanlanak, amibol vagyont csinalnak a gyartok. Akkor most ok, akik ilyeneket esznek, (mert mas nincs) ok eheznek e, vagy mi, aki a sok sz.rt eszi?
2011. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Vree ***** válasza:
100%

Hohó de még mennyire. De ez most milyen kérdés? Mint a volt-e holdraszállás? Máshogy nem tudom értelmezni ha arra kérdezel rá hogy a hírverés amit látsz az valódi-e.


Nem a magyar kormány találta ki hogy te jobban dolgozz.


Ha érdekel le tudom írni hogy mi a szegénység oka (mert úgy látom itt - már bocsánat de - alapvető félreértések vannak, pl. Oz kérdése borzasztó naívnak tűnik). HA érdekel.

2011. máj. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Vree, nem naivnak szantam, tudom mi az hogy Afrikaban ehezni. 4 evet eltem ott.

Csak probalok filozofialni ezen a termeszetes evesen, anyugati koversegen, es vegul is hogy legtobb afrikai min is el, ami sok "kutato" szerint jobb, mint amit mi eszunk, jobb az egeszseguk, taplalkozasuk.

Egyebkent, akkor ehhez a kerdeshez azrt is hozza kellene fuzni, hogy miert is eheznek. Tobb milliard dollart adomanyoznak nekik, az allamuk hova rakja a penzt. Tudjuk, legtobbnek nagy lfelfegyverkezese van, mig az orszagok lakoi eheznek.

2011. máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Vree ***** válasza:
100%

^Melyik országban? :)


Azért mondom hogy naív mert a te számodra most is adottak a természetes táplálkozás lehetőségei, max egy kicsivel többet fizetsz. De ha minimálbéren élsz akkor is meg tudod venni a steril kaját, amivel lehet hogy 1-2 évvel kevesebbet élsz, de mégis, a minimális szükségleteidet el tudod látni. Ami a legfontosabb, minden gyárilag ellenőrzött és steril, amit gyakorlatilag fillérekért megkapsz. Lényegében mindent megkapsz itt amit egy afrikai megkaphat és kisebb fáradtság árán.


Az olcsó kaja okozta kövérségért lehet hogy felelőssé tehető az olcsó rossz kaja elterjedtsége, de szerintem ugyanannyira az egyén apátiája vagy tájékozatlansága is.

2011. máj. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, vannak helyek ahol igen, de sajnos közelebb is. Pl itt, Magyarországon is...
2011. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Del Afrikaban, Johannesburgben, 80-as evek vegen. Ferjem 16 evet elt ott, most is minden evben visszamegy. En tudom mi a termeszetes, jo taplalkozas, es tartom is hozza magam, 99%.
2011. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mikor panaszkodik valaki itthon, hogy szar az élet, mindig azt mondják neki h bezzeg afrikában éheznek. csak ezért kérdeztem. mi az oka hogy ott nincs normális társadalom és éheznek?
2011. máj. 28. 18:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, pl Sierra Leonéban tutira:(
2011. máj. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!