Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Rizsdarát mire lehet használni?

Rizsdarát mire lehet használni?

Figyelt kérdés
Próbáltam búzadara helyett grízgombócnak,de borzalmas lett.A tejbegríz se lett olyan,mint e tejberizs,hanem egy rémes kulimász.Mire szokás használni?
2011. jún. 3. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

" Búzadara helyett használja a rizsdarát Összetétel: darált fehér rízs 100 g tartalmaz átlagban: Energiatartalom: 1404 kJ / 335 kcal, Fehérje 7,5 g, Szénhidrát 75,3 g, Zsír 0,6 g Tárolás száraz, hűvös helyen! Alaprecept darás, cseresznyés..."

Ha találok akkor " törmelék rizst ", inkább azt veszek.

Nagyon régen kapható volt.

szerintem amibe te raktad nem való abba.

Kérdeznék, Mi a külömbség a 2 között? Rizsdara és törmelék rizs.

2011. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A rizsdara pont olyan,vagy kicsit kisebb szemű,egyforma,mint a búzadara.Vagy inkább a rétesliszt és a búzadara között valahol.A törmelékrizs meg törött rizsszemek,változó méretben,különben van direkt törött búzaszemek bulgur néven,ebből szoktam pároltat,mint a rizst,készíteni és húslevesbe főtt darár is.
2011. jún. 7. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Köszi a választ..

Húslevesbe szoktak grízt is belefőzni. Főleg a műtőtt betegeknek.

Gondolom nem csak nekik ..

2011. jún. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!