Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mit kell csinálni a fagyasztot...

Mit kell csinálni a fagyasztott csigával?

Figyelt kérdés

Anyumék a minap hoztak csigát valamelyik hipermarketből. Hogy mi van a házában azt nem tudom, mert ilyen fűszervaj van a tetején. A csomagolás szerint be kell tenni sütőbe, csak amúg megolvad a vaj, és kész is. Ezek szerint ez egy kész étel, semmit nem kell rajta boncolni, főzni stb.? És, nem mellesleg, hogyan kell enni? Kikotrom, kiszürcsölöm vagy mi? Vagy egyszerűen csak a villámra szúrom és ott marad?


Lécci komoly válaszokat, ne olyat, hogy fúúj ne edd meg. Szeretem a szokatlan, sőt bizarr ételeket, és ezt a csigát is nagyon szeretném megenni (kifejezetten az én tiszteletemre hozták, másnak erre nincs gusztusa nálunk). Csak amit olvastam, hogy mit kell csinálni a csigával mielőtt ehető lesz, na az vágta ki a biztosítékot.


2011. jún. 6. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak készítsd el úgy, ahogy le van írva, én már ettem ilyet :) Most már nem enném meg, de amúgy finom volt... Kiszedni elég nehéz, mi hústűvel piszkáltuk ki, de majd Te is kidolgozol valami technikát XD
2011. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ha vizsgaidőszak után hazamegyek, be is falom.... :-))) Ezek szerint csak ki kell piszkálni valahogy, és megenni amit kiszedek. :-) A családra való tekintettel azt hiszem, amúgy is közönség nélkül fogom enni...
2011. jún. 6. 23:40
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
én nyáron van hogy így fagyottan elszopogatom, olyan, mint a fagyi.
2011. jún. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem tudom, hogy viccből írtad, vagy komolyan. Ha utóbbi, akkor ezzel az erővel a faszasztott hasábkrumplit is szopogathatnád... Asszem nem próbálom ki... :-)
2011. jún. 7. 00:02
 5/6 anonim válasza:
Miért? A fagyasztott krumpli tök finom nyersen.
2011. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csináld, ahogy írták! Egyszer étteremben kóstoltam (nem én rendeltem, hanem a társaságunkban egy nagy gourmet, de nem bírtam kihagyni), finom volt!
2011. júl. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!