Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol lehet kész pitát kapni?

Hol lehet kész pitát kapni?

Figyelt kérdés
Én ma voltam Az Auchanban és nem láttam. De, gondolom valamelyik nagyobb áruházban csak lehet kapni.
2011. jún. 27. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kisboltokban is lehet kapni, match vagy spar... de sztem nem túl jók, de ha már találtál jót, elmondanád a márkát? :)
2011. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én a tescoban veszem

2 darab van 1 csomagban,kb 30 centis átmérőjű

átlátszó zacsi,kékes-zöldes mintával

199/csomag az ára,de múltkor akcióban 150 volt


egész finom


intersparban kisebbet 250ért vettem 2 darabot,de töltés közben darabokra hullott


ha időm és kedvem van,akkor magam csinálom,itt a recept,olcsóbb,finomabb,és akkora amekkorára szeretnéd:

[link]

2011. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
camponában budán ott lehet kapni 10 es kiszerelésben. de a központ ahonnan hozzák az a thököly úton van valahol . perzsák által üzemeltetett hely és van vagy 10 féle . eléggé olcsó ráadásul annyit veszel amenyit akarsz nem muszáj 10 est venned
2011. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
TESCo
2011. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jozsefvárosi piac :D az originál fajtábol
2011. júl. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!