Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Lehet kapni Angliában olyan...

Lehet kapni Angliában olyan kekszet, ami olyan ízű mint a magyar háztartási keksz?

Figyelt kérdés
Sajnos sokat kipróbáltam, de eddig mindegyik vajas teakeksz volt.Nagyon megköszönném, ha tudna valaki segíteni!
2009. márc. 27. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a Tesco-s biscuit-ot próbáltam kókuszgolyónak. Ez sajnos cukrozott és képtelenség lereszelni, de nejlonzacsiban klopfolóval megoldottam a helyzetet és végül nagyon jól sikerült. Fel szeretnéd használni vmihez vagy csak önmagában ennéd?
2009. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Több receptem is van, amihez a háztartási keksz kell, nem tudom ismered-e a csoki szalámit.Az egyik fő összetevője a háztartási keksz, össze kell törni hozzá, nem kell, hogy por állagú legyen, hanem inkább darabos, morzsa jellegű.Ehhez meg nem túl jók a vajas kekszek, mer nagyon porlékonyak, meg az ízük sem teljesen olyan. Ennek a Tesco keksznek az íze hasonlít a háztartásihoz?Mert akkor kipróbálnám!
2009. márc. 27. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, olyan az íze, ezért csináltam belőle kókuszgolyót. A pontos nevét nem tudom, meg most már a csomagolására sem emlékszem, csak annyi, hogy hengeralakú papírba voltak oszloposítva a kerek kekszek, maga a Tesco gyártotta és biscuits néven.
2009. márc. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!