Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Kubesz? Mi a receptje?

Kubesz? Mi a receptje?

Figyelt kérdés
Van egy műsor, ahol görög ételeket főz a csaj. Ma volt benne egy általa kubesznek nevezett étel, de sehol nem találom a neten. Lehet, hogy máshogy írják az étel nevét. Darált hús van egy bizonyos ételbe töltve.Olyan mint a krumpli, de nem az.
2011. júl. 19. 08:29
 1/4 anonim válasza:
egy kis KUBa meg szESZ
2011. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
két marék kutyahere, egy csipet bors, 3 merőkanál erős pista 2 fej salátával, meg a lónak a töke, azt jóvan
2011. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
igen ez nagyon guta kaja gondolom abban a müsorban láttad hogy konyhatura görög modra sajnos én sem tudom a receptjét :(
2012. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Már nem most írtad ki a kérdésedet, kis nyomozás után erre bukkantam: A tésztát a műsorban burguri és tojás keverékeként mondják. (vagy a fordítás hibás, vagy más néven is fut a dolog :). ) Valójában erre gondolhatnak: [link] ééésss tojás keveréke. A töltelék az a műsorból egyértelmű, hagyma, husi, petrezselyem, fahéj, só.
2012. ápr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!