Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Finom a Ouzo Patrino? Mihez...

Finom a Ouzo Patrino? Mihez hasonlítható az íze? Valóban ütős ital?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 13:12
 1/6 anonim válasza:

Én egyszer ittam, és utoljára..

Rá sem bírok nézni. Nekem nem ízlik, ugyanúgy ahogy az abszint sem, utálom az ilyen ánizsos dolgokat.

Ha eleget iszol belőle, üt (mint általában minden :D).

2011. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen negro cukorka íze van :D Kicsit erősebb, de ha a negrot szereted akkor nem fogsz tőle undorodni.
2011. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon finom. :9

Tényleg, annak, aki szereti a Negrót, az fog elsőre beugrani.

Vizet is tegyél bele.

2011. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon finom, én is ma attól fogok berúgni. Ugyanolyan az íze, mint a negrónak, meg mint a zöld abszintnak. Finom, mert kólával keverve nagyon itatja magát.
2011. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Phoney ***** válasza:

Olyan az íze, mint az olcsó ouzóknak általában. Némi ánizs, némi cukor, és sajnos határozott alkoholíz is van, még hígítva is. (Ettől függetlenül hígítva jobb, ahogy az ánizsos italok általában.)


Ütős olyan szempontból, hogy a cukor miatt lassan üt, ezért esetleg bátrabban iszod.

2011. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Olyan, mint a folyékony negro. Próbáld ki és megtudod! :D
2011. aug. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!