Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A Tabasco szószt ugye nem...

A Tabasco szószt ugye nem kell hűtőben tartani?

Figyelt kérdés
A csomagolásán nem volt írva semmi erről. Az üzletben, ahol vettük, sem hűtőben tartják. A kérdés csak az, hogy felbontás után sem kell oda tenni, ugye? Csak ecet meg só van benne a paprikán kívül, és azok nem igényelnek hűtést, szóval én nem hiszem.
2011. aug. 5. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemesebb hűtőbe tenni felbontás után. Én minden szószt odateszek, biztos ami biztos.
2011. aug. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mexicoi ettermekben (kulhonban) az osszes asztalon van Tabasco (a so meg a bors mellett), amit a pincerek ejszakara is ott hagynak az asztalon. Ha az ettermek nem teszik hutobe, szerintem neked sem szukseges. De ha akarod tedd, baja nem lesz.
2011. aug. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs ráírva, nem kell.
2011. aug. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!