Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mondanátok nekem olyan koktélo...

Mondanátok nekem olyan koktélokat amik különlegesek finomak és alkohol mentesek is? Meg olyan is kéne ami színes koktél de nem kell hogy jó íze legyen

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 13:29
 1/2 anonim válasza:

blue curacao kicsit másképp...:P

narancslé, bele blue curacao szirup, bele málnaszörp

AZ így kapott pia sárga-zöld-kék-piros fentről lefelé haladva: elosztás: kevés pirosat mert nagyon édes lesz, én szemmértékre készítettem:)

kísérletezd ki:)

sok sikert, nekembejött:)

pina colada a másik, de az nem szines, de abba is ethetsz ilyen blue curacaot pár centet és máris babakék a koktélod:) csak alkoholt ne tegyél bele:)

2011. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
woow köszi! És hogy kell ezt elkészíteni? és hol lehet venni blue curacao szirupot?
2011. szept. 16. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!