Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A kínai sült tésztához milyen...

A kínai sült tésztához milyen fajta tésztát érdemes venni?

Figyelt kérdés
egyszerű spaghetti, vagy valami kínai tészta, rizstészta?
2011. okt. 14. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Rizs tészta is jó ,ha szeretitek,vagy spagetti tészta,: Ha van otthon rizs tésztád probáld ki : Ha nincs otthon akkor ne élelmiszer boltba vegyél,mert ott 2 szer annyiba kerül. Keres valami Ázsia jellegü boltot. tudom még ajánlani a chillis tésztát : Ebbe bele van gyurva chilli narancsásárga szinű ,kicsit szélesebb mint a spagetti: Nagyon finom: Vagy akár melyik különleges kinai tésztát. üveg tészta,és különbözö füszeres tészták, pl currys, bazsalikomos,citrom füves.
2011. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi!!!
2011. okt. 15. 08:50
 3/3 anonim ***** válasza:

hát elvileg speciális tésztából kell, soba tésztából talán, bár az lehet a japán változat. :D

spagettiből ettem már, szerintem távolról sem közelíti meg még az instant változatot sem, nemhogy az éttermit... az eredetit meg el se merem képzelni. :D

Szerintem nagyobb hipermarketekben is találsz hozzá tésztát (stahl judit szerint legalábbis ott minden van ugye :D), de ázsiai boltokban tuti kell legyen, áltlaában a személyzet original ázsiai, szóval szerintem tudnak segíteni.

2011. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!