Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mennyibe kerül a McReggeli és...

Mennyibe kerül a McReggeli és mennyibe a McReggeli menü?

Figyelt kérdés
Én főleg a tojásrántottára lennék kíváncsi hogy mi az ára és hogy a menüben mit lehet hozzá kérni és úgy mennyibe kerül? Nem nagyon szoktam menni és sajnos nem találtam sehol az árakat.
2011. nov. 3. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A tojásrántotta kb. 500 Ft, 3 tojásból, zsemlével, reszelt sajttal. A feltétek közül a hagyma +20Ft, a sonka, bacon, gomba 100-100Ft plusz.


A közepes rántotta menü 750 Ft körül van (az adott étterem árkategóriájától függően), így kapsz mellé egy kis adag burgonyát vagy egy mcburit (rösztit), és üdítőt vagy forró italt. A nagyobb menü plusz 50Ft a közepeshez képest, reggeli menünél ez azt jelenti, hogy nagyobb innivalót kapsz. Ja, és természetesen a menü árához még hozzáadódik a rántottára kért feltét ára.


(Mekiben vagyok diákmunkán, ha még bármi más is érdekel, kérdezz nyugodtan. :D)

2011. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, Győrre gondoltam ott vásárolnék. Nem sűrűn szoktam menni, de gondoltam kipróbálom. Lehet, hogy maradok a sima rántottánál mert a shake a kedvencem. :D Még egy kérdésem lenne akkor, hogy magába a röszti mennyibe kerül? Nagyon szépen köszi!!!
2011. nov. 3. 15:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a reggeli "Párszázas Akció" része, darabja 200Ft.

Örülök, hogy segíthettem. :)

2011. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!