Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen könnyű szójaszószos...

Milyen könnyű szójaszószos ételeket ismeretek?

Figyelt kérdés

Vagy mihez szoktátok használni ami nem kifejezetten keleties étel, de mégis jó vele?

(neten néztem recepteket, de általában több keleti hozzávaló is kell hozzájuk, nekem meg csak szójaszószom van)


2011. dec. 11. 23:01
 1/4 tetro ***** válasza:
Mie Gorenghez szinte semmi különleges nem kell, és én szójaszószt ahhoz is szoktam tenni. de tofuhoz is, meg egy csomó mindenhez :D
2011. dec. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rizsre,ha kész kicsit meglocsolom a tetjét, pácolni, halakat salátákat.

Ezt pácot bármilyen húra tudod tenni,én csirke szárnyra szoktam.

2 evő kanál kechap,2 evő kanál méz, 2 evő kanál szója szósz/ Ha van chillid otthon tehetsz bele keveset/ simára kikeverem és ráöntöm a szárnyakra: 1 éjszakára a hütőbe teszem. A tepsibe tegyél alufoliát vékonyan olajzd meg . Majd a csirke szárnyat tedd rá . Kb 40 perc alatt megsül...



keleti hozzávalokat ÁZSIA Bt -bren kapsz . Az Boltban segitenek,hogy mi az amit érdemes meg venni ,és mit mivel lehet párositani..

2011. dec. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hmmm, nagyon furcsán hangzik, de a múltkor olvastam, hogy sima zöldséglevest is lehet vele ízesíteni és bizony nagyon fincsi lett! Tálalás előtt raktam egy kiskanálnyit a tányéromba és annyira feldobta az uncsi kis zöldséglevest, hogy csak na! :)
2011. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szójaszószt keverj össze tejföllel, tedd rá egy szelet kenyérre, tegyél rá sajtot és tedd bele partigrillbe (ami felülről grillez), nagyon finom :)
2012. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!