Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Lehet ilyet Magyarországon kapni?

Lehet ilyet Magyarországon kapni?

Figyelt kérdés

[link]

Ha igen, hol?

Normális válaszokat kérek csak.


2012. márc. 5. 21:27
 1/6 tetro ***** válasza:
74%
szerintem szinte minden boltban. kínai élelmiszerboltokban meg hatalmas választék van.
2012. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Miért írtad oda, hogy csak normális válaszokat kérsz? Aki tudja, úgyis normálisan fog válaszolni!
2012. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A Tescoba is lehet kapni, de ne ugyan ilyen küldőben keresd!

Kínai leves vagy kínai tészta! Ahol én lakom, ott a hűtött áruk feletti polcon található, szerintem majdcsak nem minden tescoban ugyan úgy pakolnak!

2012. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt a márkát nem biztos, h megtalálod, de ilyen (ehhez hasonló) ázsiai tésztaételekből sokfélét lehet kapni akár a nagyáruházakban is (Smack, Vishu, Vifon- ezek a legelterjedtebb márkák, de Knorr is gyárt ilyet). Lidl-ben, Aldiban vannak másféle instant tésztaételek is.

De keleti delikátesz boltokban (pl. az Ázsia bt. a Fővám téren) nem annyira elterjedt márkákkal is találkozhatsz.

2012. márc. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kínai leveseknek semmi köze nincs a képen lévő levesekhez, ezek thai levesek, zömmel tom yum-ok. Az Ázsia boltban lehet ilyeneket kapni, az új bolt a Vámház körút és a Pipa utca sarkán van, nem a csarnokban.
2012. márc. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
TESCO xdd.:D
2012. márc. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!