Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen az íze az osztrigának?...

Milyen az íze az osztrigának? Tudtok olyan éttermeket, ahol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
nálunk lehet
2012. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, akkor megyek hozzátok! :D Mire odaérek addigra készítsétek elő friss osztrigákat^^
2012. ápr. 24. 20:31
 3/7 mustafa33 ***** válasza:
90%
Nem tudom, de visszajön. Mint az egyszeri embernek aki elment a komájával és a kutyával a városba. A szállodában rendeltek valami úrit. A pincér osztrigát hozott nekik. Lenyeli az atyafi, nemsokára az osztriga visszajön. lenyeli a koma, neki is visszajön. Odaadják a kutyának, neki is visszajön. Hívják a pincért és kérdezik hogy kel enni? A pincér mondja, meg kel sózni. Mutassa. A pincér megsózzaa, lenyeli és nem jön vissza. Elcsodálkoznak az atyafiak: Hogy hogy nem jön vissza, mink már mind lenyeltük, még a kuty is és mindig vissza jöt. Erre a pincér kirókázza. Na ugye , hogy magának is visszajön! nyugtázza az atyafi.
2012. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 loorien válasza:
100%
Olyasmi ize van, mint a legtobb tenger gyumolcsenek, csak mas az allaga. Kicsit puhabb, de azert van allaga. Ha szereted a szusit es a hasonlo "natur" izu eteleket, akkor izleni fog!
2012. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) Szerintem nekem ízlene, csak találnom kell egy helyet, ahol árulják. Azt olvastam, hogy nem szabad megrágni. Te ezt betartottad, és csak lenyelted? Kíváncsiságból én lehet beleharapnék, hogy úgy más-e az íze, erről van tapasztalatod?
2012. máj. 8. 09:12
 6/7 loorien válasza:
100%
En bizony van, amelyikbe beleharaptam, van amelyiket csak lenyeltem, es nem talaltam kulonbseget izben :)
2012. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Hegyvidék központ -1es szint. (ha még aktuális)
2013. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!