Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Budapesten hol a legjobb a gyros?

Budapesten hol a legjobb a gyros?

Figyelt kérdés
A Mester utcában (IX. kerület) a zöldséges mellett nagyon finom gyros-t csinálnak (600 Ft). A Tompa utcában (szintén IX. kerület) van egymás mellett 2 kurd gyros-os, ott is nagyon finom (egyikben 490 Ft, másikban 500 Ft). Hol lehet még Pesten jó gyrost enni? Légyszi árat is írjatok.

2012. máj. 29. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Fogod magad és csinálsz otthon. Semeddig nem tart, pontosan tudod h miből és hogy készült és nagyon finom is ha jól csinálod
2012. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

OFF: A kérdező nem erre volt kíváncsi. Neki valószínűleg megfelel a kézbe kapott "3 perc alatt kész" gyros. Nem birom az ilyen válaszolókat, akik rohadtul nem a kérdésre válaszolnak és még büszkék is, hogy térítenek.


ON: Ritkán eszem gyrost, de ha az Aréna Plázában járok, általában azt szoktam enni, ott az éttermeknél a török étteremben. Nekem nagyon bejött, csak miután megkapom elülök messzire, mert azok az emberek mindig néznek meg füttyögnek, kacsintgatnak rám ha a közelben ülök le enni. Nem tudom hogy nem szégyellik el magukat...

2012. máj. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Határ út aluljáró, Nyugati aluljáró, ezen a kettő helyen szerintem nagyon finom, de árat sajna nem tudok, mert ezer éve ettem. Ha jól emlékszem akkor a Kálvin téren is van egy jó, ahogy jösz az Astoriától, jobb oldalon. Azt hiszem ők borjúból csinálják és nem az a műpita van, hanem az a kovásztala kenyérszerű. Árát ennek sem tudom, mert ezt meg 2 ezer éve ettem.
2012. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sokat ettem a jászainál a Szerájba, egész jó. A Baross utcában is van egy jó Gyrosos, ott is finom 600-ft
2012. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A kalvinon nagyon finom. 600 ft pitaban 650 tortillaban. A Neve city gyros.
2015. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!