Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Minden magyar terméknek,...

Minden magyar terméknek, élelmiszernek gagyi a csomagolása?

Figyelt kérdés
Én még nem találkoztam olyan zacskóval ami felnyitás után ne szakadt volna végig, ne adj isten vissza is lehetett volna zárni. Kinek mi a tapasztalata?

2012. aug. 13. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Illetve talán van jó csomi, de annak el is kérik az árát. Sajnos a magyar gyártók ott spórolnak, ahol tudnak, ha versenyben akarnak maradni.
2012. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mustafa33 ***** válasza:
Ne a Pennyben vásárolj.
2012. aug. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kell ahhoz a Pennybe vásárolni. Bármelyik magyar terméket veszem meg a csomagolásnak annyi amikor felnyitom. Magukról a termékekről az a véleményem, hogy bármelyik EU és USA termékkel felveszik a versenyt. De például az amerikai termékek nagy részét vissza lehet zárni. Engem személy szerint bosszant, mivel egészen nagy kiszereléseknél is ez a baj. A másik ha a gyerek kezébe adom azonnal széjjel szórja. Nem is hagyom neki, hogy ő bontsa fel. Olyan mintha ezzel akarnának rávenni arra, hogy a nyitott csomag miatt megszáradt, megromlott, szétszóródott termék helyett másikat vegyek.
2012. aug. 14. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!