Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Honnan szerezhetek be kurkuma...

Honnan szerezhetek be kurkuma fűszert?

Figyelt kérdés

2012. szept. 9. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mondjuk bármelyik élelmiszerüzletből
2012. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szupermarketekben van, indiai sáfrány, fűszer és gyógynövény
2012. szept. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

Sajnos nem olyan egyszerű, mint gondolnánk. én rendszeresen használom, sokáig elég, de amikor elfogyott és venni akartam, szó szerint a nagyváros minden hiper-szupermarketét végigjártam, be-betértem kisebb üzletekbe is, de nem kaptam sehol.

végül egy piaci zöldségesnál láttam fűszereket és rákérdeztem, esetleg van-e neki.Bingó:) szerencsém volt

és talált egy zacskó Horváth Rozi féle kurkumát.

több nem is volt, csak egy, így megrendeltem a következőt.

Neked is ajánlom , hogy vadássz egy kicsit:)

Remélem Neked is sikerül valahol rábukkanni:)

2012. szept. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 tetro ***** válasza:
Konkrétan minden tescoban van. Tényleg nem olyan egyszerű...
2012. szept. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Általában nagy TESCO-k tartanak belőle. Intersparban is láttam, annak idején ott vettem.


Ha budapesti vagy, esetleg átutazóban arra jársz, egyszer próbáld ki, menj el az Ázsia Bt. boltba. (A Fővám téren, a Vásárcsarnok _mellett_ találod, a Pipa utca sarkán!)

Itt biztos van kurkuma IS. Mert ezen kívül rengeteg féle fűszert, fűszerkeveréket találsz. Olyat is, amiről még nem is hallottál. A bolt neve pedig ne tévesszen meg, igaz, a nagyobb részét tényleg mindenféle ázsiai dolog foglalja el, de vannak itt spanyol dolgok, másféle tengeri herkentyűk, mexikói tésztalapok, csípős szószok stb. ;)

www.azsiabt.kernel.hu

2012. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ne vicceljetek már, mondjuk vagy 2 hónapja nem vettem, de előtte kb minden élelmiszerboltban volt belőle- na jó lidl meg aldi nem, mert nekik saját cuccaik vannak
2012. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
CBA áruházban szoktam venni, ott rengeteg fűszer van.
2012. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom tetro te hol élsz, a mi városunkban 2 tesco van, és hónapok óta nincs kurkuma...

és a többiben sincs, pedig van náhány áruházlánc.

akkor nem írtam volna, hogy véletlenül bukkantam rá egy zöldségesnél.

hónapokig hiánycikk volt, most lehet, hogy egyszerre leterítik az összes vevőt (boltot) így megszűnik ez a probléma.

miért gondolod, hogy valótlant írnék...?

2012. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. szept. 9. 21:04
 10/12 tetro ***** válasza:
Nem gondolom, hogy valótlant írsz, azt már inkább, hogy rossz helyen nézted a tescoban :)
2012. szept. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!