Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik a legerősebb nagyáruház...

NagyonGonosz kérdése:

Melyik a legerősebb nagyáruházakban is kapható fekete tea (angol, filteres)?

Figyelt kérdés

A legerősebb amit ittam az a Twinings English Breakfast volt.

Szeretném tejjel inni a teát az állaga miatt, de egyszerűen nem elég erős ez a tea a tejhez.//5 perc áztatás mellett// Egy kicsi tej is annyira eltompítja az ízét, hogy elveszti a karakterisztikáját a tea.

Én valami igazán erős, karcos teára vágyom amit kicsit megenyhít a tej.



2012. nov. 4. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
legerősebb nagyáruház??
2012. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A gyengébbek kedvéért:

legerősebb (nagyáruházakban is kapható) fekete tea

vagy

legerősebb, nagyáruházakban is kapható fekete tea :)

2012. nov. 4. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát elég drága, 800 Ft körül van, de szerintem az Earl Grey, TESCO-ban tuti van, de szerintem máshol is. Ja és a filteres tea mindig gyatrább, mint a másik. Olyat keress, ami nem teafilter. Remélem az megfelel majd:)
2012. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tetley extra strong

Nem tudom mo-n hol lehet kapni, a british store-ban biztosan. Es tok olcso, nalunk olyan 4 euro korul van, a szigeteken kb mindenki ezt issza. A 4 euros dobozban 80 filter van. Amugy magyar szajjal en a sima tetley teaval kezdenek, mert nekem mar az is durvan eros a mindenfele english breakfast meg earl grey teak utan, de a baratom ir, o siman vedeli az extra strongot, mintha vizet inna. (en fuldoklom tole, de az mas kerdes. :D)

2012. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De amugy lehet, hogy a tescoban is van, nalunk van es ez a legnepszerubb brit tea, szoval ha mashol nem akkor a mindenfele etelkulonlegesseges szekcional erdemes tenni egy probat.
2012. nov. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi ez a Tetley Extra Strong jól hangzik, British Store-ban 1490Ft.
2012. nov. 4. 23:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Az Assam jóóóó erős és ISTENI tejjel!!! Mmmm!!!

Ez egy teafajta, különféle márkáknál megtalálható. Mondjuk nagyon kell keresni, kevés helyen van. Olcsó nagyáruházakban nem nagyon van.

Teaboltba menj, kimérve adják ott, annak is megvan a hangulata... :)

2012. nov. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
PG Tips. Az alap teájuk megtalálható nagyobb Teszkók import részlegén (1300Ft/80filter), ami szerintem már erőssebb, mint a Twinings English Breakfastje. De létezik belőle Strong One is a British Store-ban, azt még nem próbáltam.
2012. dec. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!