Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol lehet rákszirmot kapni?

Hol lehet rákszirmot kapni?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy hipermarketekben is lehet találni, itt szeretnék venni (Budapesten), viszont eddig amelyikekben kerestem nem volt. Tud valaki konkrét hipermarketet ahol lehet? Köszönöm!

2012. nov. 22. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A Lidl-ben amikor Ázsiai hetek vannak akkor ott van, már kész rákszirom chips zacskóban.

Én ázsiai boltban vettem egy dobozzal olajban kisüthető rákchipset. Nagyon sok adag lesz belőle.

Budapesten vannak ilyen boltok ahol lehet kapni.

2012. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám 100%-ra, de mintha ma láttam volna az Intersparban.
2012. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Én meg a Schell kúton vettem!

Krumplisziromnak véltem, és egy nagy adagot bekaptam belőle. Majd elhánytam magam, mert allergiás vagyok minden hal, és tengeri herkentyűre. Visszaköptem az egészet a zsákba.

Brrrrr!

2012. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is LIDL-ben láttam:)
2012. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer vettem a Lidl-ben, és borzalmas volt :D Mintha halszálkák lettek volna chips formájában :D:D Pedig állítólag a jó rákszirom nem ilyen.
2012. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az Aldiban vettem, ott nem szezonális mint a Lidl-ben, hanem állandóan lehet kapni. Amúgy az ilyen kis kínai kifőzdékben is lehet kapni néha-néha.
2012. nov. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

a westendbe, az egyik ázsiai kajáldába veszek néha, de az kisütött már.

vannak ezek a keleti (fűszer) boltok, szerintem ott is van (nincs kisütve), de nem 100%


a culinarisban biztos van:

[link]

2012. nov. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ragaszkodsz a hipermarkethez Csepelen Szent Imre téren a buszpályaudvaron található kínai étteremben szokott lenni.
2013. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kínai éttermekben kapható, pár száz forint egy kis zacskó.
2015. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!