Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Magyar tésztaféle a tarhonya?

Magyar tésztaféle a tarhonya?

Figyelt kérdés
Lehet külföldön tarhonyát kapni, vagy ez tipikusan magyar? Hülye kérdés, de én imádom, és hosszabb külföldi tartózkodásra készülök, örülnék, ha tudnám, számíthatok-e külföldön arra, hogy belebotlok a boltban (Belgium).
2008. máj. 28. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy tipikusan magyar. De találkoztam vele Olaszországban pl.

[link]

2008. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Németeknél nincs. se usa-ban és angliában nem találkoztam vele. (lehet van hasonló)

ha hosszabb külföldi tartozkodásra mész nyugottan vigyél olyan kajákat amit szeretsz. csak arra figyelj hogy ne házi legyen, mert azt tilos és nehogy a reptéren, (akár a határ mentén is ellenörizhetnek) elvegyék. olyat lehet vinni amin rajta van a származása, és miböl készült.

2008. máj. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Használják a szlovákok is, de magyar eredetű. Sőt a mongolok is csinálják, de nem a gépi fajtát, hanem a kézi gyúrtat.
2008. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!