Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Győrben van indiai étterem?

Győrben van indiai étterem?

Figyelt kérdés

Győrben van indiai étterem vagy valami indiai kajálda ahol lehet kapni indiai ételeket?

Olyat keresnék ami jó árfekvésű és nyitva van vasárnap is.

(nem kell puccosnak lennie, elég nekem olyan is mint a sima kínai büfé a plázákban stb. csak indiai kaját adjanak)



2012. dec. 30. 03:03
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Győrben van Google?

[link]

2012. dec. 30. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zsolt75 ***** válasza:
49%
Szerintem nincs, de ez nem túl nagy baj , mert Indiában sincs győri étterem :-)
2012. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincsen.
2012. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első:


Szerinted én hol kerestem először? Mivel nem találtam semmit(kivéve egyet,de az nem jó mert vasárnap zárva van) ide jöttem...

2012. dec. 30. 18:04
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Indiában van győri étterem?
2012. dec. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincsen.
2013. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 DrFaktor válasza:
Van, a Taj Mahal. Egyébként nem tudom, mit szeretnél enni, de a legtöbb cuccot otthon is el tudod készíteni. pl. bemész a Tesco nemzetközi részlegére, vehetsz kész szószokat (chicken makhani, chicken tikka, chicken korma, stb.), csak a húst(vagy zöldséget) kell hozzáadnod. Vagy vehetsz fűszerkeverékeket (pl. garam masala) és kísérletezhetsz otthon. Receptek tonnaszámra avannak a neten magyarul is (pl. a mindmegettén vagy a chili&vanílián)
2013. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!