Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Kecskeméten hol lehet japán...

Kecskeméten hol lehet japán ételek hozzávalóit beszerezni?

Figyelt kérdés
Maki sushit szeretnék készíteni itthon, a Tescóban találtam hozzá rövidszemű rizst, de nori lapot, rizsecetetet és bambusztekercset nem tudom hol lehet kapni :S

#Tesco #étel #elkészítés #Japán #Nóra #sushi #rizsecet #maki sushi #bambusztekercs #pácolt rózsaszín gyömbér
2013. jan. 2. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Szegeden lakom, de ilyesmiket itt sem lehet beszerezni, sajnos csak Budapesten vannak ilyen boltok. Esetleg ha nem tudsz felmenni Bp-re lehet rendelni is onnan, én azt szoktam.

Egyébként a rizzsel kapcsolatban én ajánlom a Ricelandtól a kerek szemű rizst, 1 kg kb. 600ft, kék zacskós, ez a legjobb :) A rizsecet és a bambusztekercs nem olyan fontos, ahelyett használhatsz sima ecetet is egy kis cukorral, de ez akár elhagyható. Kézzel tökéletesen elkészithető, ezért nem muszáj a bambusztekercs :)

Hát igen, norilap kell a makihoz..ez pesten szerezhető be, máshol nem tudok róla.

Ha van valami kérdésed irj nyugodtan, nálunk napi szinten vannak japán ételek. :)

2013. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, majd megnézem a rendelést.
2013. jan. 3. 14:46
 3/6 Tina Black válasza:
Szia! nem tudom az utca nevét, de a piactól megy át a sétáló utcára egy kis utcácska. Annak a közepén van egy fűszerbolt. OTT árulnak, norit, rizs ecetet, wasabit, mindent, ami a sushihoz kell. még kerek szemű rizst is! Talán csak friss hozzávalókat kell máshol megvenned. De pl a füstölt lazacot meg az Auchanban lévő orosz-boltban kaphatsz nagyon finomat! :) Sok sikert! Jó étvágyat a sushihoz! Gambatte! Itadakimasu! ;)
2013. febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ありがとう !!! :D
2013. febr. 26. 16:32
 5/6 anonim válasza:

Te japán vagy? :)

Bocsi nem ide illő kérdés, csak kíváncsi vagyok :D

2013. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 klauhh válasza:
Sever center
márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!