Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol kapható Budapest legjobb...

Hol kapható Budapest legjobb amerikai hamburgere?

Figyelt kérdés
Olyan hamburgerezőt keresek, ahol teljesen amerikai módra csinálják a hambikat és viszonylag olcsó. Ismerem a Sunday-t meg mondják,hogy jó de drágállom. Ötletek? Köszönöm előre a segítséget!:)

2013. febr. 6. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
TGI FRIDAYS. amerikabol mondom hogy az a burger amerikai. igaz nem olcso. ez a Sunday hol van? ettem mar egy olyan hamburgeresben Budan ami azt allitja hogy amerikai, csak nem emlekszem a nevere. nem volt rossz, de nem volt ugyanolyan, csak hasonlo. a fridays viszont egyazegyben ugyanaz mint itt. a jack daniels burger valami iszonyat jo
2013. febr. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És milyen egy ilyen amerikai hamburger? Miben másabb, mint a mekis? Én még csak mekiset ettem vagy burger kingeset, meg van a go-go hami hálózat, még náluk ettem ezt-azt.
2013. febr. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
hat szerintem foleg a husban van a kulonbseg, jo minosegu tiszta marhahus kell hozza, ami a mekiben meg a burger kingben nincs. meg a buci is masfele, amerikaban szinte minden kenyer meg buci kicsit edes. aztan meg a fene tudja :D egyszeruen mas az ize az amerikai hamburgernek (nem a mekisnek, az ittis olyan mint otthon) mas foldresz, mas alapanyagok, nem meglepo hogy mas az ize, viszont a fridaysben nem tudom hogy csinaltak, de az kinezetre is meg izre is ugyanaz volt mint az itteniek.
2013. febr. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hard Rock Café.
2013. febr. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

"01:05"


egy rendes amerikai hamburgerben nem gyorsfagyasztott, ízfokozókkal és színezékekkel telenyomott sz.rt kapsz, hanem pl egy szaftos FRISSENsült bélszín van a zsemlében és még kérheted is, hogy legyen átsütve. a krumpliről meg adalékokról nem is beszélve.

2013. febr. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Magic Burger, Sunny Dinner, TGI Friday's, és még sok van.


Nézz körül neten étterem teszteket olvass.


Pl:


[link]


[link]


stb...

2013. febr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2013. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

o a sunny diner, az volt ahol ettunk. az egy igazi magyar-amerikai hely :) abban egyetertettunk hogy aki csinalta/ja a helyet az nyilvanvaloan elt amerikaban, de azert csak magyaros is kicsit, kicsit ki volt sporolva innen-onnan :D a kaja nem volt rossz egyaltalan, de nem teljesen olyan az ize a burgernek mint ami itt van.

plusz ami igazan jo volt, az arcoskodo amerikai-magyar vendegek. :D nem tudom kinek mennyi koze volt VALOJABAN amerikahoz, de kifele nagyon rajatszottak. csak annyi a bibi hogy az igazi amerikaiak nem pont igy viselkednek :D de aranyosak, viccesek voltak, elmeny volt :)

2013. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 brokenbone válasza:
nyugati aluljáró:D
2013. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!