Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Tudnátok mondani a Keleti...

Tudnátok mondani a Keleti Páytaudvarhoz közel, esetleg onnan tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető (ne tévedjek el) sushi éttermeket mondani? Lehetőleg ehető is legyen :D

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

rakpart: takebayashi 178-assal elmész a ferenciekig, aztán lesétálsz a rakpartra és tádáámmm.

oktogon: planet sushi 7-essel elmégy a blahára onnét 4-6 oktogonig, ott van a sarkon

wasabi (pdmaniczky): 76-ossal elmégy a nyugatiig, onnét 3 perc séta a befele a podmaniczykn



ebből mind3-ban voltam, nagyon jók és az áruk is okés. A fuji japán étterem sokak szerint az etalon, de nagyon drága.


arigato sushi van az arany jános utcánál, azt nem javaslom. nem is barátságosak, és az áruk is túl magas ahhoz képest, hogy lassúak és a minőség sem annyira jó, nagy csalódás volt, pedig neten szimpatikusnak tűntek.

2013. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aréna Pláza: Leroy, van külön Sushi Bár rész.
2013. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg, ott is ettem egyszer, és szintén kedvesek voltak, és jó volt a sushi is. A leroy sushi részlegén előtted készíti el a séf és kérhetsz bele azt is, amit csak akarsz, nem feltétlen menüről (a többinél amit említettem általában nincs ilyen lehetőség).
2013. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!