Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen tipikus angol kajakat...

Milyen tipikus angol kajakat ismertek?

Figyelt kérdés
receptet is légyszi
2009. okt. 9. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
angol reggeli, karácsonyi puding, aztán van egy, aminek a nevét nem tudom, de olyan, hogy sült húst és krumplit tésztában megsütnek, de ennek több variációja van és nagyon finom.
2009. okt. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
15%
na az angol reggeli az ritka szar!! de viszont vannak ilyen angol kekszek, azok finomak:) meg persze a puding:)
2009. okt. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

Haggis - olyan mint a májashurka

Black pudding - olyan mint a véres hurka

Mince - darált hús, és eszik szósszal, babbal

Gammon steak - egy nagy sonkaszelet megsütve

Curry (csirke, marha)

Macaroni cheese - tészta sajtszószban

Birka és marha minden mennyiségben és mindenhogy elkészítve

Steak pie - gyakorlatilag marhapörkölt puffanccsal a tetején

2009. okt. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
48%
Aki szerint az angol reggeli szar, annak valószínűleg csak gyenge eresztés jutott, én imádom, ha lenne időm, mindig ilyet ennék reggelire. Legjobb kezdése a napnak, persze valódi angol teával :)
2009. okt. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
0%
nem azt mondtam hogy angol eredetu,hanem hogy az angolok azt eszik!ott elek tudom...06:44 es voltam!!!
2009. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
18%
A kérdésre válaszolva borzalmasakat! Az angolok minden sz@rt összeesznek.
2009. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Miért lett lepontozva,aki szerint az angol kaják borzalmasak?? Kint élek egy ideje,de a magyar vagy a francia vagy igazából akármelyik konyha simán lepipálja az angol konyhát!!
2014. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!