Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Hol találok könnyen elkészíthe...

Hol találok könnyen elkészíthető, egyszerű, finom tacoés fajita recepteket? Olyan kellene amihez olyan hozzávalók kellenek amit egyszerű beszerezni.

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 14:00
 1/2 igabcsy ***** válasza:

Mi az a "tacoés fajita" ???

Gondolom csak elgépelted, de nem jövök rá. :-))

2009. okt. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én így csinálom a fajitas-t:


először is elmegyek a coraba, ott mindig van hozzá minden


bevásárló lista:

1 csomag tortilla lap

1 csomag fajitas fűszerkeverék

1 doboz guacamole

1 üveg salsa szósz


cs.mell filé


A cs.mellet felcsíkozom,összekeverem a fűszerkeverékkel és néhány kanál olajjal, majd csíkokra vágott hagymával együtt egy serpenyőben készresütöm.


A tortilla lapokat száraz serpenyőben átsütöm, inkább csak átmelegítem mindkét oldalát.


A lapokra ráhalmozom a húst, ráteszem a 2féle szószt, tejfölt és reszelt sajtot, feltekerem, és kész.


LEhet még kaliforniai paprikát is belecsíkozni, illetve sokan tesznek bele babpürét (Coraban szintén kapható, de elég, és olcsóbb, ha egy sima babkonzervet leve nélkül összeturmixolsz).


Mi így szeretjük.

Persze meg lehet csinálni a tortillat is házilag meg az avokádókrémet is, de szerintem ez a leggyorsabb.


Tacot még nem csináltam :(

2009. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!