Mi a jó a szusiban?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ahogy enni kell:), az ízek különleges kavalkádja, egészséges (mondjuk én nem eszem a nyers halas fajtát, csak a zöldségeset).....:)
2008. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
tök egészséges,tele van vitaminnal meg ásványi anyagokkal,és nem hizlal! Meg sztem finom is,csak hát a pénztárcát nem kiméli.
2008. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy finom, es egesz keves penzbol jo sok adagot lehet csinalni:)
2008. júl. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Otthon is egyszerűen elkészíthető, én is a "zöldségeset" preferálom. Sokféleképp elkészíthető, ez a jó benne és hogy jó sok féle szósszal lehet tunkolni.


(van recepted/el tudod készíteni?)

2008. júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az utolso valaszadonak megkoszonnem ha elkuldene nekem privibe a receptet(gondolom ezert kerdezted)....nem a kerdezo vagyok.

Amugy tenyleg nagyon egeszseges,es tenyleg nem hizlal!

2008. júl. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Még nem ettem szusit, de nagyon érdekelt, milyen. Recepteket kérhetek? És érdemes elmenni a Wasabi étterembe?
2008. júl. 3. 10:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

van egy Kóreia barátnöm. egy igen jómodú családból származik a férjem meg designer a mercinél. (csak azért mielött azt gondolják mert szegény vagy ilyesmi)

van egy fajta hal amiböl a hús úgy kell kivégni hogy a hal még él. és ebböl csinálnak egy fajta ételt amiben a hús nyers. elégbrotálnak tünik, mondja hogy nagyon rossz érzés megtenni de ez egy olyan ízt ad a halnak amit a már elpusztult halnál nincs.

én pl nem szeretem a halat a nyerset meg soha nem enném meg, de ez mindenkinek más az izlése. pla kagylót is élve cuppantják ki. söt láttam ahogy az olaszoka tengerisünt élve ketté törik és kenyérrel kieszik a belsejét.

2008. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A Wasabi étterem kurva drága...egyszer voltam,asszem akkor volt 3500 Ft és annyit eszel amennyi belédfér.De sztem nem ettem ennyi ft értékben,úgyhogy rablás...
2008. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De azért kipróbálhatod,nagyon finom!! :)
2008. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt vannak a sushifelek:)

2008. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!